ÚVOD | Články | Výsledky detského atletického štvorboja s gepardom 3. kolo

Výsledky detského atletického štvorboja s gepardom 3. kolo

Publikované

Súťaž detský atletický štvorboj s gepardom, (Alebo skrátene štvorboj s gepardom, prípadne DAŠ s gepardom) dopadla super. Na začiatku registrácie to prebehlo celkom hladko a aj výsledky boli vyhlásené v časovom harmonograme, čo nás samozrejme teší. Vraj nebolo počuť trochu mikrofón a tak máme ešte čo zlepšiť pri ďalšom ročníku.

Náš gepardí človeko-gepard Pali sa zhostil rozcvičky. Keďže v jeho krajine všetci chodia bosí, tak aj on nenosí topánky a tak ukázal niekoľko gepardích cvikov naboso, ktoré deti poslušne i s radosťou zvládli 🙂 Samozrejme vyzúvať sa nemuseli…

Pri vyhlasovaní výsledkov bola ocenená iba jedna škola ale na stupienku sa ocitli tri a tak sme sa rozhodli, že najbližší ročník to trochu upravíme.

Teraz ale posielame do škôl diplomy s medailou pre II. III. miesto za školy. Prví dostali pohár a medaile pre všetky deti.

Oceňovali sme aj jednotlivcov a tí získali vecné ceny. (Stále sa ale držme hesla: I KEĎ NEJDE O VÝHRU, ZÁŽITKY SA NÁM ZÍDU)

Ako to poznáme aj z minulých ročníkov hneď ráno sa počasie rozhoduje čo nám prinesie, no prinieslo nám pod mrakom bez dažďa a tak sme pokojne športovali!

Sme radi, že tento ročník sa zaobišiel bez zranení a že deti sa ako vždy zabavili. Veríme že neboli sklamané tie, ktoré nevyhrali, pretože všetky dostali tričko (okrem jedného chlapca z Holičskej ZŠ, ktoré mu pošleme dodatočne, len čo ho vyrobia…), ďalej magnetku, niektorí knižku „Najkrajší bežecký príbeh“, a vodu i malú sladkú odmenu po behu.

*Doplnenie 11.10.18 Ocenená škola a dve dievčatá v ďalšom článku tu.

PS: Všetky deti si zaslúžili vyhrať a dostali za odmenu pekné tričká, knižku s „najkrajšími bežeckými príbehmi“ i pexeso…

Veľká vďaka sponzorom: petrzalka.sk, Ivan Štefanec – europoslanec a klubu RunForFun.sk a ZŠ Tupolevova za spolurealizáciu.

Vyhodnotenie:

Výsledky dievčatá 27.09.2019

Výsledky chlapci 27.09.2019

Výsledky škôl celkovo 27.09.2019

Kompletné výsledky nájdete na stránke: https://gepardiny.sk/vysledky/

Top