ÚVOD | O nás

O nás

Som otcom štyroch deti, ktoré sa snažím viesť k športu. Sám som kedysi aktívne behával, ale keď som bol dieťa, vtedy som miloval akúkoľvek športovú aktivitu. Najväčším potešením bolo, keď všetko vzniklo spontánne a bez nutnosti zapojiť svoje „musím“. Bolo to prirodzené a samozrejme ma to aj najviac bavilo pretože som zapojil do športu svoje „chcem“!

Zo všetkých skúseností s deťmi viem presne povedať že najťažšie sa pracuje s vlastnými. Je to síce ťažké, ale o to viac mi to dáva a o to viac si vážim ak vidím pokrok u svojich detí. Ony samé vedia povedať že to so mnou nemajú ľahké, napríklad keď ideme na ihrisko. Pretože ja to beriem ako „taký malý – veľký relax“ a zároveň tréning dokopy.

A aby som nezabudol, veľkou zásluhou celého projektu je aj moja manželka Katka, ktorá svojim príkladom ukazuje deťom cestu ako sa dá športovať za každého počasia. Bez jej podpory, prípravy oblečenia a stravy (a lásky) by som to tiež nezvládol : )

Na myšlienku Gepardíny – bodovacej súťaže som prichádzal postupne a trvalo asi tri roky. Aby sa objavila táto stránka, musel som zapojiť aj deti i manželku, ktoré mi dali nápady a teda stránka je aj ich dielom. Netvoril som ju naraz a vlastne na začiatku boli iba myšlienky.

Dúfam a verím, že ak GEPARDÍNY zaujme aspoň jedného dospeláka a jedno dieťa, ktoré pozitívne zmení postoj k športu, alebo sa zapojí a pridá k nám, potom to celé má obrovský význam.

Moje meno je Jaroslav Troščák a na stránkach ma nájdete pod prezývkou JT alebo gprdn.

Top