ÚVOD | Články | Dodatočné oceňovanie víťaznej školy a dvoch tretích miest

Dodatočné oceňovanie víťaznej školy a dvoch tretích miest

Publikované

V predchádzajúcom článku Výsledky DAŠ s Gepardom sme uviedli, že víťaznú školu a dve dievčatá na treťom mieste oceníme dodatočne. Vyhrala Spojená škola Svätej Rodiny z ulice Gercenova, ktorá bola mimochodom na podujatí DAŠ S Gepardom prvýkrát. Dnes môžme povedať, že deti boli veľmi prekvapené a dokonca ani netušili, prečo sme do školy prišli. Najprv si mysleli, že prišiel kúzelník. Svojim spôsobom áno, kúzelník som bol ja a z klobúka (tašky) som vyťahoval ceny pre deti, ktoré si ich právom vybojovali. Pri mne stál asistent, víťaz z minulého kola, ktorý pomáhal odovzdávať ceny.

Samozrejme medaile deti potešili najviac, potom tričká, pravítka i šále so slovenským motívom a ďalšie maličkosti. Mali ste počuť tie komentáre, „On tam v taške ešte niečo má“, alebo „Aha trofej“ a pod.  Dve triedy v jednej trochu spravili rozruch, ale taký ten správny športový, kde je počuť aj o dve poschodia nižšie, že „niekto asi vyhral“.

Jedine čo nám bolo trochu ľúto, že Emmka, ktorá si vybojovala medailu za tretie miesto a zlatú za víťazstvo za školu 🙂 tam nebola pri odovzdávaní. Ceny sme jej nechali pri pani učiteľke a tak veríme, že sa poteší dodatočne.

Zopár záberov z oceňovania v ZŠ Gercenova:

A tu zo ZŠ Pankúchova, kde sme ocenili 2. tretie miesta:

Top